Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Jerry Sun

Telefon numarası : 86-13405295160

Naber : +8613405295160

Free call

RF Kablosunun Ekleme Kaybını Doğru Test Edin

September 30, 2019

hakkında en son şirket haberleri RF Kablosunun Ekleme Kaybını Doğru Test Edin
1. TDR yöntemi ile test, gerçek zamanlı etki alanı yansıması.

2. Zaman-Domain Reflectometry (TDR) teknolojisi. Teknoloji, iletim hatları boyunca yayılan zaman kademeli voltajların üretilmesini içerir. Empedanstan yansıma osiloskop tarafından tespit edilir ve süreksiz empedansı hesaplamak için giriş voltajının yansıma voltajına oranı ölçülür.

3. Frekans alanındaki ağ analizörü tarafından ölçülen veriler, ağ adımını ve dürtü yanıtını zaman fonksiyonu olarak hesaplamak ve görüntülemek için kullanılabilir. Yansıma ve aktarmada geleneksel TDR yeteneği, bant sınırlı ağlarda ölçüm potansiyelini arttırır.

Yansıma modunda, ağ analizörü yansıma katsayısını bir frekans fonksiyonu olarak ölçer. Yansıma katsayısı, gelen voltajın ve yansıyan voltajın transfer fonksiyonu olarak kabul edilebilir. Ters dönüşüm yansıma katsayısını bir zaman fonksiyonuna dönüştürür (dürtü yanıtı). Basamak ve dürtü yanıtları, yansıma katsayısının giriş basamağı ya da darbesiyle bükülmesi ile hesaplanabilir. Aktarım modunda. Şebeke analizörü, iki portlu bir cihazın transfer fonksiyonunu bir frekans fonksiyonu olarak ölçer. Ters dönüşüm, transfer işlevini iki portlu bir cihazın darbe yanıtına dönüştürür. Basamak ve dürtü yanıtları, dürtü tepkisinin giriş basamağı veya darbesiyle çevrilmesiyle hesaplanır.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin