Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Jerry Sun

Telefon numarası : 86-13405295160

Naber : +8613405295160

Free call

Şirket Ürünlerine Uygulanabilir RF Koaksiyel Konnektörler Nasıl Seçilir

September 17, 2019

hakkında en son şirket haberleri Şirket Ürünlerine Uygulanabilir RF Koaksiyel Konnektörler Nasıl Seçilir
Radyo frekansı koaksiyel konektörünün genellikle kablolara veya cihazlara monte edilmiş bir bileşen olduğu düşünülmektedir. İletim hattı elektrik bağlantısı veya ayrımıdır. Şu anda, pazardaki konektörlerin sınıflandırılması çok karmaşıktır. 20'den fazla uluslararası genel seri ve daha fazla çeşit ve teknik özellik var. Bu kadar karmaşık bir ürünle müşteriler nasıl seçileceği konusunda bir sonraki RY Elektronik Mühendisi, ürün çekiminde size detaylı bir açıklama verecektir.

Frekans koaksiyel konektörü nasıl seçilir?

Size uygun bir ürün bulmak için,

RF koaksiyel konektörlerin sınıflandırılması ve uygulaması hakkında bilgi edinme zamanı RY konektörleri aşağıdaki gibi özetlenmiştir:

BNC, çoğunlukla enstrümantasyonda ve bilgisayar internette yaygın olarak kullanılan 4 GH'dan daha az radyo frekansı bağlantısı için kullanılan bir kart türüdür.

TNC, BNC'ye benzer boyutta ve diğer yönlerde dişli bir bağlantıdır. Çalışma frekansı 11 GHz'e ulaşabilir. Diş tipi titreşim ortamı için uygundur.

SMA, en yaygın kullanılan 50 ohm ve 75 ohm empedansına sahip dişli bir bağlantıdır. 50 ohm kullanıldığında, yumuşak kablonun frekansı 12,4 GHz'den daha azdır ve yarı-sert kablo en fazladır.

26,5 GHz'e kadar.

SMB, SMA'dan daha küçüktür, hızlı bağlantı için kullanılan, genellikle dijital iletişimde kullanılan kendinden kilitleme yapısını yerleştirmek için, 50 ohm, 4 GHz, 75 ohm ila 2 GHz'e ulaşabilir.

SMC dişli bağlantıdır, diğer benzer SMB'ler, genellikle askeri veya yüksek titreşimli ortamlarda kullanılan daha geniş bir frekans aralığına sahiptir.

N tipi konnektörler dişli, hava, izolasyon malzemesi olarak düşük maliyetli, 11 GHz'e kadar frekans, test cihazlarında yaygın olarak kullanılan, 50 ve 75 ohm'dur.

MCX ve MCX konektörleri küçük boyutludur ve yoğun bağlantılar için kullanılır.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin