Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Jerry Sun

Telefon numarası : +8613405295160

Naber : +8613405295160

Free call

İyi başlangıç

February 19, 2021

hakkında en son şirket haberleri İyi başlangıç

1. RY Electronics, özel kablo tertibatları tasarlama ve üretme konusunda 10 yılı aşkın deneyime sahiptir. optik fiber kablo ve ihtiyaçlarınıza bağlı olarak büyük veya küçük hacimlerde anten yönlendirici.

2. Üretim tesislerimiz, GPS / WIFI / ISM / GSM / 3G / 4G anten ve RF konektörlerinin yanı sıra, hemen hemen birçok özel kablo montajı (LVDS kablosu / Düz kablo / RF kablosu / kablo demeti) türlerini inşa edebilir.

 

3. Kalite bizim için ve müşteri için önemlidir, müşterinin talebi daha fazladır.Daha kolay, daha az maliyetli ve son derece tatmin edici bir iş tarzı yaratıyoruz.Sürekli yenilikçiliğimiz ve teknik mühendisimizin çabasıyla daha iyi sonuçlar elde etmeye çalışarak, anteni / Kablo / Kablo Demetini tam talebinize dönüştürmek için değerler yaratıyoruz.


4. Sunduğumuz her anten / Kablo / Kablo Demetinin, teslimattan önce mükemmel kaliteyi sağlamak için ağ analizörü / Hassas Düşük Gerilim Tel Test Cihazı tarafından test edilmesi gerektiğini garanti ediyoruz.Yirmiden fazla ülkeden birçok denizaşırı müşteriyle işbirliği yaparak, ideal OEM / ODM ortağınız olacağız.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin