Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Jerry Sun

Telefon numarası : +8613405295160

Naber : +8613405295160

Free call

Seramik Anten Nasıl Seçilir?

May 8, 2021

hakkında en son şirket haberleri Seramik Anten Nasıl Seçilir?

Seramik Anten En Çok Kullanıldığı İçin Navigasyon Sisteminin Önemli Bir Parçasıdır.Bazı Üreticiler Kar Elde Etmek İçin Köşeleri Kesti, Bu da Zayıf Alım Sinyaline ve Birçok Seramik Antenin Düşük Güvenilirliğine Yol Açıyor.Peki Piyasadan Seramik Anten Nasıl Almalıyız?Aslında, En Son Bahsettiğimiz GPS Anteni Satın Alma İpuçlarına Benzer.İşte RY Üreticisinden Seramik Anten Satın Almak İçin Bazı İpuçları

 

İpucu 1: Çoğu Seramik Anten Seramik Malzemelerden, Düşük Gürültülü Sinyal Kuvvetlendiricilerinden, Dirençlerden, Kondansatörlerden, İndüktörlerden, Kablolardan ve Konektörlerden Yapılmıştır, Bu nedenle Bileşenlerin Seçimi Çok Önemlidir.

 

Beceri 2: Seramik Antenin Kararlılığı, Yani Seramik Anten Seçerken, Sürüş Sırasında Herkesin Çarpma, Yüksek Sıcaklık ve Elektromanyetik Karışımdan Seramik Antene Girmesini Engellemek İçin Güçlü Anti Elektromanyetik Girişimli Bir Anten Seçmeliyiz. Seçerken İstikrara Dikkat Etmek Gerekir.

 

İpucu 3: Seramik Anten Satın Alırken, Satın Alma Seçeneği Olarak Markayı Seçmemiz Gerekmese de, Sadece Dahili Kullanım İçin LNA'yı Seçiyoruz, Ama Şimdi Birçok Seramik Anten Üreticisi Var ve Bazı Ürünler Kaliteden Düşük;Bu nedenle, Üretici Seçerken Sadece Kalitesi Garantili Ürünleri Seçmemeli, Satış Sonrası Hizmeti de Düşünmeliyiz.

 

İpucu 4: Ayrıca Modül Seviyesini Ayırt Etmeye Dikkat Edin, Seramik Anten Modülü İki Seviyeye Bölünebilir, Yani Sivil ve Endüstriyel, Endüstriyel Performans Çok Kararlıdır, Ancak Fiyat Daha Pahalı Olacak, Sivil Modül Çevresel Uyarlanabilirlik Düşük Olacak, Fiyat Ucuz Olacak, Böylece Yüksek Maliyetli Modül Seçmek İçin Kendi İhtiyaçlarınıza Göre Seçim Yapabilirsiniz.

 

Seramik Antenin Nasıl Seçileceğini Öğrendiniz mi?Yukarıdakilere Ek olarak Güçlü Bir Üretici Seçmek Bizim İçin Çok Önemlidir, Çünkü Birçok Navigasyon Anteni Üreticisi Vardır.Yanlış Olanı Seçersek Aldığımız Ürünün Doğal Etkisi Hakiki Olan Kadar İyi Değildir Bu yüzden Dikkatle Seçmeliyiz.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin