Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Jerry Sun

Telefon numarası : +8613405295160

Naber : +8613405295160

Free call

Güneş kablosunun rolü?

June 7, 2022

hakkında en son şirket haberleri Güneş kablosunun rolü?
  • Solar kablo, fotovoltaik enerji üretiminde kullanılan ara bağlantı kablosudur.Güneş kabloları, güneş panellerini ve bir fotovoltaik sistemin diğer elektrik bileşenlerini birbirine bağlar.Solar kablolar UV ışınlarına ve hava koşullarına dayanıklı olacak şekilde tasarlanmıştır.Geniş bir sıcaklık aralığında kullanılabilirler.

 

  • Bir güneş paneli kurulumunun kablolanması için kullanılan malzeme için özel performans gereksinimleri, bir bölgedeki elektrik kurulumlarını düzenleyen ulusal ve yerel elektrik yasalarında verilmiştir.Solar kablolar için gerekli genel özellikler, ultraviyole ışığa, hava koşullarına, bölgenin aşırı sıcaklıklarına karşı dayanıklılık ve ekipmanın voltaj sınıfına uygun yalıtımdır.Farklı yargı bölgelerinde, elektrik çarpması koruması ve yıldırımdan korunma için güneş enerjisi tesisatlarının topraklanması (topraklaması) ile ilgili özel kurallar olacaktır.

hakkında en son şirket haberleri Güneş kablosunun rolü?  0hakkında en son şirket haberleri Güneş kablosunun rolü?  1hakkında en son şirket haberleri Güneş kablosunun rolü?  2

hakkında en son şirket haberleri Güneş kablosunun rolü?  3

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin