Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Jerry Sun

Telefon numarası : +8613405295160

Naber : +8613405295160

Free call

Kablo Demeti Montaj Çalışma Talimatı

November 11, 2019

hakkında en son şirket haberleri Kablo Demeti Montaj Çalışma Talimatı

Amaç: montaj sırasında tel koşum ürünlerinin düzgün çalışmasını ve istikrarlı kalitesini sağlamak. Aynı zamanda, ürün ilgili süreç ve müşteri gereksinimlerini karşılar ve bu çalışma talimatı özel olarak formüle edilmiştir.


Kapsam: Şirketteki tüm kablo sıkma ve montaj işlemleri için geçerlidir.


Sorumluluk ve hak: üretim departmanı filmaşin sıkma ve montajından sorumludur; kalite kontrol departmanı montaj sonrası muayene sorumludur.


Çalışma süreci ve gereksinimleri:


1. Montaj işlemi sırasında önce malzeme (filmaşin, kauçuk kabuk) modelinin doğru kullanılıp kullanılmadığını ve ilgili çizimler ve şablonlarla tutarlı olup olmadığını teyit edin. Onaylanamazsa, onay için sedye rapor etmek gerekir ve resmi işlem sadece doğru olduktan sonra yapılabilir.


2. Monte ederken, lastik kabuğu sol elinizle ve uygun bir terminal hattını sağ elinizle alın. Terminal şarapnelinin normal ve sokma yönünü onayladıktan sonra, terminalin açısını ve yönünü sağ başparmak ve işaret parmağı ile sabitleyin ve kauçuk kabuğun akupunktur noktasının altını, terminal şarapnel kancalarına kadar doğrudan ve eşit bir şekilde hafif kuvvetle itin kauçuk kabuktaki kontrol noktası (normal şartlar altında, bir klik sesi duyabilir ve elde hissedebilirsiniz) Yerine yerleştirin. Aşağıdaki resim:

3. Montaj sırasında, lastik kabuğa bir terminal hattı yerleştirdikten sonra, terminalin yerine yerleştirilip yerleştirilmediğini görmek için hemen geri çekilmesi gerekir. Terminal yayı kauçuk kabuğun sıkıştırma noktasını yakalarsa geri gelmeyecektir. Aksi takdirde, elektriksel ölçüm ve kullanım sırasında, yerine takılmayan terminal geri gelecek ve gücün kullanım performansını etkileyecektir. Aşağıdaki resim:

4. Montaj sırasında, terminalin bir bütün olarak ters takılmasını önlemek için, kauçuk kabuğun yönünü ve terminallerin sırasını bulmak gerekir. Resimde gösterildiği gibi:

5. Çok delikli konuma birden fazla tek damarlı tel yerleştirildiğinde, her kişi bir seferde yalnızca bir delik konumu ekleyebilir. Mühendislik çizimindeki çizgi dizisinin gerekliliklerine göre, telin yerinden çıkmasını önlemek için çok delikli bir kauçuk kabuğun montajı tamamlanmalıdır.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin