Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Jerry Sun

Telefon numarası : +8613405295160

Naber : +8613405295160

Free call

Kablo Demeti Çizim Standardı

August 17, 2020

hakkında en son şirket haberleri Kablo Demeti Çizim Standardı

Genel Hükümler:

Bağlantı listesi

1.) Bağlantı listesi, kablo demeti bağlantısı, kablo özellikleri ve yol açıklaması için açıklayıcı bir tablodur.Tablonun yüksekliği 8,5 mm'dir ve tablonun soldan sağa genişliği şu şekildedir: tel numarası sütun genişliği 21 mm, tel çapı sütun genişliği 16 mm, &;Renkli sütunun genişliği 16 mm, başlangıç ​​sütununun genişliği 16 mm, delik konumu sütununun genişliği 16 mm, terminal çubuğunun genişliği 40 mm, sızdırmazlık halkası sütununun genişliği 16 mm, delik konumu sütununun genişliği 16 mm , terminal çubuğunun genişliği 40 mm, sızdırmazlık halkası sütununun genişliği 40 mm ve açıklama sütununun genişliği 40 mm'dir.

hakkında en son şirket haberleri Kablo Demeti Çizim Standardı  0

Uyarılar:

1. Tel numarası: harfler (2 haneye kadar), sayılar (2 haneye kadar) veya bunların kombinasyonu olabilen telin adres işareti.Alfanümerik bir kombinasyon olduğunda, harf başa yerleştirilmelidir.

2. Çizgi çapı: bir telin kesit alanı.

3. Renk: iletken rengi: G yeşil, R kırmızı, y sarı, Br kahverengi, b siyah, l mavi, GR gri, P pembe, LG açık yeşil, V mor, O turuncu, w Beyaz, ayrıntılar için QC'ye bakın / t414.

4. Başlangıç ​​noktası: telin başladığı yer.

5. Delik konumu: telin başlangıç ​​eklentisindeki konumu.

6. Terminal numarası: eklentinin terminal numarasıyla eşleşir

7. Sızdırmazlık halkası: Eklentinin conta halkası numarasıyla eşleşir

8. Bitiş noktası: kabloda fiş sonlandırma.

9. Not: tel tipi

Bu öğenin satır türü, belirtilen düzey 0'ı benimser ve yazı tipi boyutu 4 HZ.txt'dir。

 

Bağlayıcı

konektörlerin çizim yöntemi

Konektörün görünüm yönü Şekil 1'de gösterilmektedir.

hakkında en son şirket haberleri Kablo Demeti Çizim Standardı  1

Kablo demeti çizimi, fiş deliği konumunu, kablo numarasını ve konumlandırma pimini göstermek için yalnızca fiziksel nesnenin a-yönü görünümünü çizer ve çizgi tipi, belirtilen katmanı (4) kullanır;dahili kablo kodu belirtilen katman 4'ü benimser ve yazı tipi No. 2 HZ.txt'yi kullanır Delik konumu, elektrik terminalinin veya kablo demeti eklentisinin delik numarasına göre tanımlanacaktır.Mevcut değilse, eklenti numarası Şekil 1'de gösterildiği gibi soldan sağa numaralandırılacaktır.

 

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin